Traseu Bistrita - Sant
Localitate / Statie |
|
|
||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bistrita / Autogara Bistrita (Heniu SA) | 13:00 | 14:15 | ||||||||||||||
Nasaud / Autogara Exmitiani SRL | 13:48 | 15:03 | ||||||||||||||
Sangeorz Bai / Statie Autobus Centru (langa Primarie) | 14:48 | 16:03 | ||||||||||||||
Maieru / Statie Autobus Centru (la sala veche de nunti) | 15:04 | 16:19 | ||||||||||||||
Anies / Centru Statie de autobuz | 15:10 | 16:25 | ||||||||||||||
Rodna / Statie Autobus Centru (vis-a-vis de Primarie) | 15:12 | 16:27 | ||||||||||||||
Sant / Statie Sant | 15:20 | 16:35 |