Traseu Sant - Bistrita
Localitate / Statie |
|
|
||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sant / Statie Sant | 05:15 | 08:00 | ||||||||||||||
Rodna / Statie Autobus Centru (vis-a-vis de Primarie) | 05:25 | 08:10 | ||||||||||||||
Anies / Centru Statie de autobuz | 05:39 | 08:24 | ||||||||||||||
Maieru / Statie Autobus Centru (la sala veche de nunti) | 05:47 | 08:32 | ||||||||||||||
Sangeorz Bai / Statie Autobus Centru (langa Primarie) | 05:57 | 08:42 | ||||||||||||||
Nasaud / Autogara Exmitiani SRL | 06:47 | 09:32 | ||||||||||||||
Bistrita / Autogara Bistrita (Heniu SA) | 07:35 | 10:20 |